Informacje

ZAMÓWIENIE & PŁATNOŚĆ

Jedynym sposobem zamówienia u nas wina jest złożenie zamówienia i dokonanie płatności za pośrednictwem naszego serwisu internetowego. Staraliśmy się ułatwić proces zakupów, tak żebyś zaoszczędzony czas mógł wykorzystać na picie wina.

Niestety nie jest to możliwe. Sprowadzamy krótkie partie każdego wina, dlatego zachęcamy do kupowania, jeśli jakich tytuł przypadnie Wam do gustu. Jeśli macie jakieś pytania, bądź wątpliwości zawsze służymy pomocą.

Nasz system zapamiętuje Twój wybór. Niestety ma dobrą pamięć, ale krótką. Jeśli Twoje towary zniknęły z koszyka oznacza to, że musisz wybrać interesujące Cię wino ponownie.

Czasami nasze maile wpadają do spamu. Sprawdź go. Jeśli nadal nie ma tam potwierdzenia dokonania zakupu, skontaktuj się z nami info@vinodelsol.pl

Za wino można zapłacić przelewem internetowym, przelewem na konto, kartami VISA/MasterCard oraz PayPal. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.

PRZESYŁKA & DOSTAWA

Tak, wino jest bezpieczne. Specjalnie je pakujemy. Tym samym jest odporne 
na uderzenia. Jeśli jednak uległoby zniszczeniu podczas transportu należy 
to niezwłocznie zgłosić kurierowi.

Wysyłamy wino za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Za darmo zamówienia powyżej 250 zł. Wszystkie inne zakupy 20 zł.

Pakujemy wino w ciągu 24 godzin od momentu odnotowania płatności. Czas dostawy to maksymalnie 3 dni robocze. W każdym momencie możesz śledzić swoją przesyłkę.

Jesteśmy otwarci na przyznawanie indywidualnych rabatów przy większych zamówieniach, jak również stałym Klientom sklepu VDS.

Każde wino możesz zwrócić w ciągu 14 od dnia zakupu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz z Regulaminie Sklepu, który znajduje się na dole tej strony.

Czasami wino jest wadliwe. Odeślij je do nas (najlepiej z możliwością śledzenia przesyłki), tak abyśmy mogli stwierdzić co poszło nie tak, by w przyszłości 
w porozumieniu z naszymi dostawcami, zadbać o lepszą jakość produktu. Reklamację rozpatrzymy w ciągu 5 dni roboczych.

REGULAMIN & POLITYKA

Poniżej załączamy do pobrania pełny tekst regulaminu sklepu internetowego oraz politykę prywatności. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt mailowy info@vinodelsol.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: w celu otrzymywania informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej, jak najlepszego dostosowania oferty sklepu internetowego do moich potrzeb i zakresie do tego niezbędnym. Administratorem powyższych danych osobowych jest Gravity S.A. 01-651 Warszawa Gwiaździsta 19 Przetwarzanie odbędzie się zgodnie obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. 
i Polityką Prywatności.

Gravity S.A.
01-651 Warszawa, Gwiaździsta 19
T.PL: +48 506 229 733
T.ES: +34 622 870 534
info@vinodelsol.pl

NIP: 118-15-16-391
REGON: 016261142

mBank: 7711 4010 1000 00517 04100 1001

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl